Секційне засідання з хірургії, офтальмології та отариноларингології у рамках Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих вчених «Сучасні аспекти медицини та фармації».

опубліковано 14 квіт. 2014 р., 14:24 Гирла Ян Вікторович БДМУ, Чернівці   [ оновлено 2 черв. 2016 р., 06:46 ]

2 квітня 2014 року у конференц-залі кафедри хірургії Буковинського державного медичного університету відбулось секційне засідання з хірургії, офтальмології та отариноларингології Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих вчених «Сучасні аспекти медицини та фармації». У роботі секційного засідання прийняли участь 14 молодих вчених з Буковинського державного медичного університету, Луганська, Запоріжжя, Республіки Молдови.

Відкрив засідання голова секції – завідувач кафедри хірургії, професор І.Ю. Полянський. Учасники презентували доповіді на різноманітні актуальні тематики з хірургії, анестезіології, офтальмології. Приємно вразив високий науковий та методичний рівень доповідей та наявність робіт з власними винаходами та напрацюваннями молодих вчених. Усі учасники секційного засідання з ентузіазмом брали участь у науковій дискусії та обговоренні наукових робіт.

Згідно результатів роботи секційного засідання найкращими були визнані роботи: студента 6 курсу БДМУ А.Ф. Гринчука (1 місце); студентки Т.С. Павлової ЗДМУ та студента 4 курсу БДМУ В.М. Васкула (2 місце); студентки О.В. Берназ з Кишинівського медичного університету ім. Н.Тесеміцану та студента 4 курсу БДМУ Рудого О.О. (3 місце).

Заохочувальними грамотами за кращу презентацію нагороджено: студентів БДМУ Липку В.Т., Рибарчук А.В.; за оригінальність досліджень – студентів БДМУ Неміш І.Л., Лудчак Н.В.; за активну участь у науковій дискусії відмічено молодого вченого з Луганського мед університету Іванова О.С. та студента БДМУ Ткачука .М.

Секретар секційного засідання к.мед.н.  Войтів Я.Ю.