vinnutsia_2017

Хірурги Буковини брали участь у V науково–практичній конференції хірургів «Ушкодження: соціальні, морфологічні та клінічні аспекти» у м. Вінниця.

01 грудня 2017 року у Вінниці відбулася V науково – практична конференція хірургів на тему «Ушкодження: соціальні, морфологічні та клінічні аспекти. Провідні спеціалісти з України та Республіки Молдова поділились досвідом лікування вогнепальних ушкоджень, сучасні технології хірургічної корекції патології органів травлення, серцево-судинних захворювань, опіків, проблеми пластичної та ендокринної хірургії, трансплантології. Широко висвітлювались питання ургентної хірургії та післяопераційних ускладнень. Непересічну увагу викликали доповіді щодо особливостей надання хірургічної допомоги при розривах серця та вогнепальних  ушкодженнях, пов’язаних з воєнними діями.

Кафедра хірургії №1 БДМУ представила на V науково – практичну конференцію хірургів 3 наукові роботи, дві з яких (доцент Гресько М. М., асистент Мороз П. В.) доповіли на засіданнях і викликали  жваву дискусію.

 

Матеріал підготував доцент кафедри хірургії №1 Гресько М.М.

Comments