«Чужих дітей не буває»...

опубліковано 23 груд. 2014 р., 06:09 Гирла Ян Вікторович БДМУ, Чернівці

День Св. Миколая - самий бажаний і улюблений день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Св. Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.

День Святого Миколая -  це свято, коли кожна людина може створити маленьке чудо й подарувати його дітям, як своїм, так й і зовсім не знайомим. Адже відомий вислів «Чужих дітей не буває».

Студенти 18 групи 4 курсу БДМУ разом із їх куратором, к.мед.н., асистентом кафедри хірургії Гирлою Я.В. також, не забули про цей день й напередодні свята Св. Миколая відвідали Обласний спеціалізований будинок дитини в м. Чернівці. Тут знаходяться діти від 1-го місяця до 5-х років із різними порушення та вадами розвитку  ЦНС. Неприхована була радість малюків від такого візиту. Серед розказаних віршиків про Св. Миколая, Новий Рік, Різдво, привернули до себе увагу  розповіді дітей про своє бачення світу й про те, яким нездоланним є  бажання, отримати батьківське тепло і любов. Все це залишило чуйні спогади у серцях благодійників.

Хотілося б побажати кожному з вас любові, тепла й мирного неба над головою. Нехай Святий Миколай завжди й у всім вам допомагає, а також вселяє надію на краще.

Кафедра хірургії.