Секційне засідання «Хірургя та офтальмологя» ІІ-го міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених

опубліковано 15 квіт. 2015 р., 05:05 Гирла Ян Вікторович БДМУ, Чернівці

    08.04.2015р. у рамках ІІ міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених відбулося секційне засідання «Хірургія та офтальмологія» у аудиторії кафедри хірургії, яке вже вкотре стало святом науки для усіх учасників. З вітальним словом виступив голова секції – завідувач кафедри хірургії, професор Полянський І.Ю., який побажав усім гарних доповідей та змістовної дискусії.

    Не дивлячись на те, що не всі заявлені студенти змогли взяти участь у роботі секції, це аж ніяк не вплинуло на науковий рівень заходу. Підтвердженням цього стала різнонаправленість доповідей, яка включала такі напрямки як абдомінальна, ендокринна судинна хірургія, герніологія та офтальмологія.

    Окрім цього, приємно здивувала підготовка доповідачів, які дуже добре орієнтувались у матеріалах представлених робіт. Вдалі відповіді на питання, які часом торкались досить глибоких та дискутабельних аспектів представленої проблеми, засвідчили ерудованість та гарну теоретичну підготовку учасників. Орієнтування у проведенні клінічних та експериментальних досліджень, які стали складовою більшості доповідей, засвідчили високий ступінь участі студентів у науковому процесі.   

 Приємним фактом стала мультимедійні презентації з цікавим анімаційним компонентом, фото- та відеоматеріалами. Слід зазначити, що деякі студентські роботи за своєю оригінальністю, актуальністю та новизною висвітленої проблеми максимально наближені до сучасної проблематики у медичній науці та з часом можуть стати основою для майбутніх наукових праць. Слід відмітити високу зацікавленість учасників конференції -  у науковій дискусії вони активно задавали одне одному ґрунтовні запитання. У цілому, під час засідання панувала атмосфера ґрунтовної наукової дискусії та здорової конкуренції.    
За підсумками роботи секції максимальну кількість балів набрала доповідь студента БДМУ Васкула В.М., який зайняв перше місце. Друге місце зайняли студентка Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Толочко У.І. та студентка БДМУ Максименюк Д.В., третє – студенти БДМУ Савчук А.Ю. та Улянівський В.С.
Comments